Elsa Hosk nowym Aniołkiem Victoria’s Secret

Anielskie zastępy Victoria’s Secret świecą ostatnio pustkami. Po odejściu Doutzen Kroes,  Karlie Kloss i Lindsay Ellington z niecierpliwością czekaliśmy na informację, kto zostanie udekorowany skrzydłami bieliźnianej marki. Niestety póki co, ani Magdalena Frąckowiak ani Monika Jagaciak nie dostąpiły tego zaszczytu. Nowym Aniołkiem została bowiem Elsa Hosk.

Foto: Pascal Le Segretain / Getty Images

Hosk ma 26 lat i spore doświadczenie we współpracy z Victoria’s Secret. Od 2011 roku szwedzka modelka była zapraszana na wybieg Victoria’s Secret. Śliczna blondynka, która jest łudząco podobna do innego aniołka – Candice Swanepoel, była też twarzą linii Pink Victoria’s Secret.

Choć Victoria’s Secret nie wydało jeszcze oświadczenia w tej sprawie, agencja IMG Models, do której należy Szwedka uzupełniła już jej bio na swojej stronie, informując że po dwóch latach bycia ambasadorką linii Pink, Elsa podpisała prestiżowy „kontrakt aniołka”. Co oznacza, że Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel i Lily Aldridge mają nową, anielską koleżankę.

Foto: Pascal Le Segretain / Getty Images

Polecamy także:

Tematy:

Nieprawidłowy email