Ekstrawagancja Diora

Francuski dom mody Christian Dior i londyński dom towarowy Harrods pracują nad imponującym przedsięwzięciem, którego efekty będziemy mogli podziwiać już w tym miesiącu! Wraz z nadejściem Rafa Simonsa, Christian Dior nakreśla nową generację promocji marek modowych.

Christian Dior

Współpraca Harrodsa i to rewolucyjne podejście do sprzedaży. Już 16 marca w domu towarowym pojawi się aż 9 pop-up sklepów Diora oraz wyjątkowa kawiarnia. W ten sposób Harrods odda hołd słynnemu domowi mody. Goście z pewnością przeżyją wyjątkową i inspirującą podróż w świat dziedzictwa Diora.

Aż 33 okna Harrodsa wychodzące na ulicę Brompton będą udekorowane budkami telefonicznymi Diora, perfumami J’adore oraz misiami i innymi maskotkami słynnego domu mody. Brompton Road jest tygodniowo odwiedzana przez 250 tys. ludzi (w tym wielu turystów), można zatem przypuszczać, że przygotowana wystawa będzie miała ogromny, międzynarodowy zasięg.

Christian Dior

Zaraz po wejściu do sklepu, odwiedzający będą mogli podziwiać rekonstrukcję fasady paryskiej siedziby Diora. Wydarzenie będzie uzupełnione ciekawymi wystawami, ekskluzywnymi produktami oraz różnymi happeningami. W kawiarni natomiast będzie można dostać kanapki z homarem i babeczki udekorowane ilustracjami kultowych projektów Diora. Christian Dior przygotował również na tę okazję szeroką gamę produktów: od zestawów 4 babeczek w cenie 100 zł, po szklane kule za 1450 zł aż po torebkę Lady Dior z tartanu i rączek wykonanych ze skóry krokodyla za niemal 20 tys. złotych.

VU MAG

Tak wygląda zaproszenie na wystawę.

Podczas wydarzenia zostanie wskrzeszonych aż 40 kultowych sukienek Christian Dior Couture pochodzących nawet z 1947 roku. Wśród nich znajdą się miniaturki sukienek noszonych przez Charlize Theron, Elizabeth Taylor, księżnę Dianę, Audrey Hepburn oraz Jennifer Lawrence podczas tegorocznych Oscarów.

Uroczysta premiera wydarzenia będzie miała miejsce już w czwartek (14 marca) i potrwa przez cały miesiąc do 14 kwietnia. Jeśli jesteście teraz w Londynie i macie w planach wizytę w Harrodsie, koniecznie podsyłajcie nam zdjęcia i Wasze wrażenia z tego wydarzenia na adres vumag@grupaonet.pl!

Tematy:

Nieprawidłowy email