Drugie urodziny Centrum Handlowego Vitkac

Mijają dwa lata odkąd w Warszawie otwarto pierwsze luksusowe centrum handlowe Vitkac. Z tej okazji przygotowano 4-dniowe obchody połączone z niespodziankami dla klientów.

Vitkac

Drugie urodziny centrum handlowego Vitkac będą hucznie obchodzone! Uroczystości będą trwały aż 4 dni - zaczną się w czwartek, 14 listopada o godz. 11 i potrwają do zamknięcia butików, czyli do godz. 21, w niedzielę będzie można świętować w godzinach 11-18. W tym czasie dla klientów przygotowano uroczysty poczęstunek oraz atrakcyjne akcje rabatowe: 20% zniżki na wszystkie akcesoria oraz 30% na wszystkie ubrania. Klientki, które będą miały ochotę skorzystać z usług profesjonalnego fryzjera, salon Maniewski Hair&Body przygotował rabat w wysokości 100 zł. Ponadto będzie można wygrać zaproszenia na zabawę Sylwestrową w wybranym hotelu Grupy Likus Hotele i Restauracje, voucher o wartości 2 tys. zł na zakupy w centrum handlowym Vitkac oraz kolację degustacyjną dla dwóch osób w restauracji Concept 13.

Centrum handlowe Vitkac to bez wątpienia mekka luksusu w stolicy Polski. Tutaj zgromadziły się butiki największych, światowych projektantów i ekskluzywnych marek. Najważniejsze jest to, że Vitkac zapewnia ceny katalogowe oferowanych klientom produktów, więc nie trzeba już jeździć za granicę w poszukiwaniu korzystnych cen.

Ogromnym sukcesem władz centrum handlowego jest otwarcie pierwszego w Polsce butiku marki Louis Vuitton, która jest szczególnie wybredna jeśli chodzi o wybór lokalizacji przy uruchamianiu swoich sklepów.

Drugie urodziny centrum handlowego Vitkac to wspaniała okazja do świętowania coraz prężniej rozwijającego się segmentu dóbr luksusowych w Polsce, dlatego na miejscu z pewnością nie zabraknie redakcji VU MAG. Gorąco polecamy!

Vitkac
Vitkac
Vitkac
Vitkac

Tematy:

Nieprawidłowy email