Druga kampania Jimmy Choo z udziałem Nicole Kidman

W lipcu zobaczyliśmy Nicole Kidman z rudym bobem, reklamującą buty i akcesoria Jimmy Choo, teraz światło dzienne ujrzała druga kampania marki z udziałem hollywoodzkiej gwiazdy – tym razem Nicole do złudzenia przypomina… Brigitte Bardot!

Jimmy Choo

Nicole Kidman niewątpliwie jest niedostępną gwiazdą i bardzo ostrożnie wybiera produkty, które chce firmować własną twarzą. Aktorka musi mieć słabość do Jimmy Choo, ponieważ już po raz drugi występuje w kampanii reklamowej tej marki. Nicole Kidman musi też mieć spore zaufanie do jej dyrektorów, pozwalając diametralnie zmieniać swój wizerunek.

W pierwszej kampanii Nicole wystąpiła w zupełnie nowej fryzurze – krótkim, rudym bobie, który wzbudził duże emocje. Teraz stylizacja Nicole inspirowana jest inną, wielką gwiazdą – Brigitte Bardot. A dotychczas rudowłosa aktorka ukazuje się jako blondynka z grzywką i potarganymi przez wiatr włosami.

Jimmy Choo

Zdjęcia do kampanii Cruise 2014 zachowane są w klimacie bohemy lat 60–tych – a beztroska Nicole wybrała się na plażę w… niebotycznych szpilkach Jimmy Choo. Autorką sesji jest Camilla Akrans, a jej kulisy możecie zobaczyć w wideo:

Tematy:

Nieprawidłowy email