Doutzen Kroes i przepis na sukces: Dzieci!

Chcesz być sławna? Zostań mamą! – zapewnia Doutzen Kroes – słynny aniołek Victoria’s Secret.

BullsPress/Instagram Doutzen Kroes

Kariera Doutzen Kroes w ciągu ostatnich trzech lat nabrała tempa. W tym czasie holenderska modelka była gwiazdą kampanii reklamowych: L’Oreal Paris, H&M, Emilio Pucci, Miu Miu czy marki Calvin Klein. Oczywiśćie przełożyło się to nie tylko na popularność, ale również na ilość zer na koncie.

W tegorocznym rankingu Forbesa - The World's Highest-Paid Models Doutzen Kroes zajmuje drugą pozycję (na równi z Adrianą Limą), zarabiając w ciągu dwunastu ostatnich miesięcy 8 mln dolarów! Wyprzedziła ją tylko Gisele Bundchen.

Getty Images

Skąd ten sukces?

– Zawsze uważałam, że piękno to coś więcej niż twarz czy ciało. To musi być w środku – komentuje Doutzen Kroes. - To, czy jesteś piękna czy nie, zależy od tego, czy jesteś szczęśliwa. Odkąd posiadam rodzinę, jestem bardziej zadowolona z życia i to szczęście pokazuję światu!

BullsPress/Instagram Doutzen Kroes

Szczęśliwa i przez to piękna mama dwójki dzieci – trzyletniego Phyllona i dwumiesięcznej Myllene zapewnia, że macierzyństwo daje siłę! Sprawia też, że chcesz się tym szczęściem dzielić z całym światem. Stąd na Instagramie modelki znajdziesz mnóstwo zdjęć jej słodkiej rodziny. Oczywiście nie brakuje tam również fotografii jej boskiego, jak na aniołka VS przystało, ciała. Jak to możliwe, że Doutzen Kroes po dwóch ciążach wciąż wygląda idealnie?! To ciężka praca i codzienne ćwiczenia oraz oczywiście… dzieci!

BullsPress/Instagram Doutzen Kroes
BullsPress/Instagram Doutzen Kroes

– Jeśli naprawdę nie mam na to ochoty, zmieniam moje plany i wracam do dzieci – mówi o ćwiczeniach w rozmowie z magazynem TheCut.com. – To o wiele ważniejsze niż ćwiczenia. Jeśli danego dnia dużo pracowałam, nie idę na siłownię. Wolę spędzić wieczór z dziećmi.

Tematy:

Nieprawidłowy email