Dolce&Gabbana skrytykowali Beckham

Victoria Beckham od kilku lat próbuje zaskarbić sobie uznanie światowej sławy projektantów. Choć jej marka jest rozpoznawalna na całym świecie, a jej ubrania są szalenie charakterystyczne i łatwe do zidentyfikowania, to dla niej – to ciągle mało. Branża dalej w pełni jej nie zaakceptowała.

Stefano Gabbana i Domenico Dolce / Getty Images

Być może to kwestia jej trudnej do zapomnienia wokalnej przeszłości (przyznajmy, była najgorzej śpiewającą Spicetką) bardzo medialnego, celebryckiego życia. Fakt faktem – ona od kilku lat bardzo ciężko pracuje, prasa kobieca zachwyca się wszystkim co robi, ale branża modowa zazwyczaj milczy.My piszemy o VB! Zobaczcie jej propozycje na wiosna/lato 2014)

Zazwyczaj, bo czasem ktoś jednak przemówi. Tak się właśnie stało na imprezie Glamour Of Italian Fashion 1945-2014 w Victoria and Albert Museum w Londynie, na której pojawili się Dolce i Gabbana. Przy okazji rozmowy dziennikarz zapytał się ich o opinię na temat mody, którą proponuje Beckham. Gabbana odpowiedział – Ona jest naszą przyjaciółką, dobrze robi swoją robotę, ale dla nas… ona nie idzie drogą projektanta.. Wietrząc skandal dziennikarz oczywiście zaczął przyciskać ich o opinię, Gabbana odpowiadał: Ona jest projektantką, ale to inny rodzaj…. John Galliano to projektant… Alexander McQueen nim był.

Stefano Gabbana, Victoria Beckham i Domenico Dolce, grudzień 2008 / Getty Images

Co ciekawe, Dolce&Gabbana I Beckham znają się i przyjaźnią od lat, pewnie też dlatego nie wybuchnie żadna branżowa wojenka. Zastanawiające jest jednak to, że Beckham puka i puka do drzwi uznania i tak trudno jest jej przekroczyć próg.[Victoria Beckham zaprojektowała... okulary. Podobają Wam się?]

Anna Wintour i Victoria Beckham / Getty Images

A szkoda, bo jej projekty stoją na bardzo wysokim poziomie i co roku są coraz lepsze. Może czas wybaczyć jej popkulturowe błędy lat 90. i przejść do porządku nad tym, że choć piosenkarką była tragiczną, to projektantką (nawet otoczona sztabem doświadczonych pracowników) jest naprawdę całkiem niezłą. Co sądzicie o Victorii Beckham?

Tematy:

Nieprawidłowy email