David Bowie dla Louis Vuitton

Ujawniono pierwszą odsłonę kampanii Louis Vuitton z udziałem Davida Bowiego. Zdjęcia pojawią się w prasie jeszcze w tym miesiącu, natomiast reklama telewizyjna będzie miała swoją premierę już 10 listopada.

Louis Vuitton

Informacje o tym, że David Bowie ma zostać bohaterem kampanii Louis Vuitton pojawiły się pod koniec września. Muzyk był widziany w Wenecji, gdzie realizowano zdjęcia do spotu telewizyjnego.

Reklama z udziałem Davida Bowiego jest kontynuacją poprzedniej kampanii L'Invitation Au Voyagew, której gwiazdą była Arizona Muse. Swoją podróż po Paryżu, modelka kończy właśnie w Wenecji, gdzie spotyka brytyjskiego muzyka. Gwiazdy biorą udział w balu maskowym w barokowym stylu, na którym David Bowie śpiewa utwór The Next Day, pochodzący z jego najnowszej płyty.

Przedmiotami kampanii z udziałem Bowiego są: nowy zegarek Tambour oraz torebka Vivienne. Oficjalna premiera kampanii zaplanowana jest na 7 listopada. Już w najnowszych wydaniach magazynów prasowych będzie można podziwiać zdjęcia Davida Bowiego, natomiast spot reklamowy ukaże się w telewizji 10 listopada.

Louis Vuitton
Louis Vuitton

Tematy:

Nieprawidłowy email