Daria Werbowy bez makijażu w kampanii Celine Resort 2015

Do sieci trafiła właśnie najświeższa kampania reklamowa marki Celine Resort 2015, której gwiazdą jest kanadyjska modelka Daria Werbowy.

Celine

Najnowsza kolekcja Celine to pochwała minimalizmu i nowoczesności, którą tak propaguje dyrektor kreatywna marki Phoebe Philo. Na zdjęciach znajdziesz: dzianinowy total look, dużo czerni i bieli, a także ogromny naszyjnik, który przy tego typu zestawach potrafi zbudować całą stylizację. Na posągowych fotografiach Daria Werbowy pojawia się bez grama makijażu na twarzy i z gładko zaczesanymi włosami. Wszystko po to, aby nic, naprawdę nic nie odwracało uwagi widza od modowych propozycji.

Celine
Celine

Ten makijażowy zabieg, a właściwie jego brak, intryguje i oczarowuje, bo okazuje się, że piękno kobiety to coś więcej niż makijaż. Ukryte jest o wiele głębiej niż za firanką sztucznych rzęs czy czerwoną szminką…

Celine

Czy Daria Werbowy nie wygląda pięknie? Warto dodać, że to nie pierwsza kampania, w której kanadyjska modelka pojawia się „saute”. Celine po raz pierwszy odważyła się na taki zabieg, realizując kampanię jesień-zima 2014/2015.

Tematy:

Nieprawidłowy email