Czarne chmury nad Carą

Nad głową ulubienicy świata mody zbierają się czarne chmury. Paparazzi przyłapali supermodelkę na posiadaniu tajemniczej torebeczki z białym proszkiem w środku. Cały świat zadaje sobie pytanie: Czy Cara podąża śladami Kate Moss?

Getty Images/Flash Press Media

Cara ma zaledwie 20 lat, a cały świat mody padł do jej stóp. Modelka idzie jak burza, zdobywając kolejne lukratywne kontrakty z luksusowymi domami mody. Z dnia na dzień jej dalsza kariera stanęła pod dużym znakiem zapytania.

Bulls Press
Bulls Press

Podczas długiego weekendu majowego, prasę obiegły zdjęcia Cary na schodach do rodzinnego domu w luksusowej londyńskiej dzielnicy Belgravia. Śledzona przez fotografów modelka, szukając w pośpiechu kluczy, upuściła tajemniczą torebeczkę, którą natychmiast próbowała ukryć torebką. Na zdjęciach ukazała się prawie pusta torebka z pozostałościami po białym proszku.

Getty Images/Flash Press Media

Cara nie wygłosiła jeszcze oficjalnego oświadczenia dotyczącego tego zajścia. Nie pozwala jednak by miało ono negatywny wpływ na jej życie – modelka bardzo dobrze bawiła się na poniedziałkowej 2013 Met Gala z przyjaciółką Sienną Miller. Uśmiechnięta Cara wyglądała przepięknie w punkowej stylizacji od Burberry.

Bulls Press

Mimo tego, firmy zatrudniające Carę do swoich kampanii martwią się o to, jaką wiadomość swoim zachowaniem modelka przekazuje młodym klientom marek i swoim wiernym fankom. Cara jest jedną z najpopularniejszych modelek, a w tym sezonie widnieje na reklamach tak popularnych marek jak H&M i Topshop. Rzecznicy prasowi marek nie komentują zajścia. Wiemy natomiast, że H&M ma bardzo restrykcyjną politykę dotyczącą narkotyków. Po aferze kokainowej Kate Moss, firma zerwała kontrakt z modelką.

Przypominamy, że Cara Delevingne jest twarzą również i naszej, polskiej marki Reserved.

Reserved
Reserved
Reserved

Na razie nie wiadomo, czy w tajemniczej torebce Cary znajdowała się kokaina. Z niecierpliwością czekamy na oświadczenie Cary oraz wyniki dochodzenia rzekomo prowadzonego już przez H&M.

Tematy:

Nieprawidłowy email