COS świętuje pierwszy rok w Polsce!

To już rok! Marka COS obchodzi pierwsze urodziny w Polsce. Z tej okazji zaprosiła wybrane studia designerskie do współpracy.

AKPA

- Światy designu oraz architektury stanowią dla nas ważną inspirację, zarówno w tworzeniu nowych kolekcji, jak również podczas projektowania wnętrz naszych sklepów. W Polsce spotkaliśmy wiele osób, które podobnie do nas czerpią inspirację ze świata sztuki oraz designu – mówi Karin Gustafsson, główna projektantka damskiej kolekcji COS.

Przez trzy tygodnie Studio Rygalik, biuro architektoniczne MOOMOO oraz duet projektantów chmara.rosinke przedstawią swoje prace-inspiracje w sklepie COS w Warszawie przy ulicy Mysiej 3, które nawiązują do filozofii marki COS.

- Steve Jobs zwrócił uwagę na to, że design ma ogromne znaczenie w przedmiotach codziennego użytku. Mamy potrzebę otaczania się rzeczami pięknymi na co dzień. Współpracę z COS traktujemy jako przygodę, bo na co dzień projektujemy architekturę. Mariaż mody, desingu i jakości sprawia, że rodzą się małe dzieła sztuki, jak meble, czy elementy wyposażenia wnętrz. Jesteśmy przekonani, że dzięki takim eventom nasza praca będzie miała okazję za chwilę pojawić się w zupełnie nowych okolicznościach. Zacznie żyć swoim życiem – mówią Łukasz Pastuszka i Jakub Majewski z pracowni MOOMOO.

Razem z COS świętowali także: Dorota Williams, Kamilla Baar, Magda Schejbal, Olga Frycz, Jacek Borcuch, Malwina Wędzikowska, Agata Passent, Filip Bobek, dziennikarki modowe oraz styliści.

Przyjaciele marki z lampką szampana buszowali w poszukiwaniu jesiennych „must have”.

- Dobre, nieprzemakalne buty, ciepły płaszcz albo sztuczne futerko i fajna czapa. Nie ma co! Czuję już jesienny chłód, a w mojej szafie króluje czerń. Korzystając z urodzinowego, wieczornego openingu upolowałam w COS prześliczną sukienkę dla córki. Ciepło tu w salonie i przytulnie. Absolutnie straciłam poczucie czasu w nowych trendach i klasykach – mówi Magda Schejbal.

Także Dorota Williams postanowiła zadbać o swoją szafę, stawiając na oversizowe fasony.

- Nie jestem fanką ciepłych kolorów, jesiennej feerii, tych wszystkich pomarańczy, rdzy, rudości, przygaszonego orange. Pewnie znów wejdę w moją ukochaną czerń. Chętnie zajrzę też do męskiej szafy. Kocham marynarki, a jesień i zima to jest taki moment, kiedy to się zawsze sprawdza. W ciągu dnia, przy wypełnionym kalendarzu, zmieniam jedynie dodatki, buty i funkcjonuję w różnych okolicznościach – mówi stylistka.

Zobacz, kto jeszcze pojawił się na urodzinach marki COS.

AKPA

Dorota Williams

AKPA

Kamilla Baar

AKPA

Magdalena Schejbal

AKPA

Malwina Wędzikowska

AKPA

Olga Frycz

AKPA

Jacek Borcuch

AKPA

Marieta Żukowska

Tematy:

Nieprawidłowy email