5-letnia dziewczynka podbija Instagram!

Ma zaledwie 5 lat i ponad 100 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Dziewczęcy wdzięk, fantazyjne fryzury i najmodniejsze ubrania w wersji XXXS. Poznajcie Harlow Fuantes – stylową dziewczynkę, która podbija Internet!

Harlow Fuantes to 5-letnia blogerka modowa. Stylizacje Harlow wyglądają jakby ich twórcą był profesjonalny stylista. Jednak nic bardziej mylnego. Stylizacje, zdjęcia, ich obróbka i wrzucanie fotografii do sieci to sprawka Pete’a Fuantesa – ojca dziewczynki.

Jestem tatą na "cały etat". Począwszy od biegania po przeróżnych placach zabaw w środku tygodnia, przez zajęcia taneczne w weekendy, na ogólnym porządku i organizacji w domu kończąc. Jest to bardzo trudne, ale jednocześnie najbardziej satysfakcjonujące zajęcie jakie kiedykolwiek miałem.
mówi ojciec Harlow

Wraz z Petem i jego partnerem Jasonem, Harlow na co dzień mieszka w Melbourne, w stanie Wiktoria – w Australii, jednak swoimi stylizacjami mogłaby zawstydzić niejedną mieszkankę Manhattanu!

Harlow (podobnie jak inni młodociani blogerzy) nie uniknie komentarzy przeciwników. Dziecięce blogi od zawsze wzbudzały kontrowersje. Krytykujący często oskarżają rodziców młodych blogerów o realizowanie własnych ambicji oraz o chęć zarobku na pociechach. Rodzice argumentują, że jest to świetna przygoda dla dziecka i nic nie dzieje się wbrew ich woli. Jedno jest pewne, w ciągu tych kilku lat dziewczynce udało się zebrać ponad 110 tysięcy wiernych obserwatorów, którzy każdego dnia chcą podziwiać stylizacje młodej damy. Takiego wyniku może pozazdrościć niejedna dorosła blogerka!

A wy co myślicie o dziecięcych przebierankach w sieci? Podoba się wam jak Pete ubiera swoją córeczkę?

Tematy:

Nieprawidłowy email