Piękna córka Micka Jaggera w kampanii Thomas Sabo

Georgia May Jagger z powodzeniem robi karierę jako modelka. Córka Micka Jaggera i Jerry Hall do tej pory wystąpiła w wielu modowych kampaniach, w tym polskiej marki Reserved. Teraz pojawiła się w reklamie niemieckiego brandu Thomas Sabo.

Foto: East News

Żona i córki Micka Jaggera kochają modę. Ukochana wokalisty The Rolling Stones Jerry Hall przez wiele lat była modelką. Dwie córki artysty: Elizabeth i Georgia również realizują się w zawodzie modelek. W ostatnim czasie głośno było o najmłodszej latorośli muzyka -  Georgii May Jagger.

Foto: East News Georgia May Jagger

24-latka może pochwalić się pokaźnym portfolio. Brała udział w kampaniach dla m.in. dla Rimmel, H&M, Just Cavalli i Versace. Była również twarzą polskiej marki Reserved.

Foto: East News Georgia May Jagger

Teraz powróciła w wiosenno-letniej kampanii biżuterii Thomas Sabo. W sesji towarzyszył jej model Marlon Teixeira. Zdjęcia wykonane zostały przez fotografkę Ellen Von Unwerth, która uchwyciła modeli w zmysłowych pozach. Georgia świetnie wypadła zarówno na zdjęciach z Marlonem, jak i solo. Niektóre fotografie utrzymane zostały w klimacie boho, na których Georgia pozuje w zwiewnych sukienkach i bluzkach hippie, prezentując stylową biżuterię niemieckiego brandu.

Foto: East News Georgia May Jagger

Tematy:

Nieprawidłowy email