Lily-Rose Depp została twarzą Chanel

Już w kwietniu mówiono o tym, że 16-letnia córka Johny’ego Deppa z impetem wkroczy do świata mody. Jak widać, tym razem plotki okazały się prawdziwe. Lily-Rose Depp została nową twarzą marki Chanel.

Foto: Materiały prasowe

Karl Lagerfeld ma nosa do gwiazd modelingu. Otacza się dziewczynami z osobowością i charyzmą. Najpierw przyczynił się do wylansowania Cary Delevingne, wyciągnął rękę do Kristen Stewart w momencie, kiedy cały świat show-biznesu się od niej odwrócił (za rzekomy romans z reżyserem Rupertem Sandersem), ostatnio nie może rozstać się z Kendall Jenner, którą angażuje do każdego swojego projektu, a teraz przyszedł czas na Lily-Rose Depp!

Trudno się dziwić Karlowi Lagerfeldowi, w końcu córka samego Johny’ego Deppa jest niemalże pewnikiem w wyścigu o spektakularną karierę. Zwłaszcza że oprócz znanego nazwiska Lily-Rose ma też nietuzinkową urodę, choć na zdjęciach z kampanii Chanel Lily-Rose w ogóle nie wygląda na swoje 16 lat.

Foto: Materiały prasowe

„Lily-Rose jest oszałamiająca! Jest młodą dziewczyną z nowego pokolenia i jest fantastycznym materiałem na gwiazdę” – przyznał Karl Lagerfeld w oficjalnym oświadczeniu Chanel.

Kampania Chanel z udziałem Lily-Rose ukaże się jesienią tego roku.

Tematy:

Nieprawidłowy email