Colour Me Girl Crush – nowa kolorowanka od Mel Elliot

Kto tęskni za dzieciństwem, ma okazję choć na chwilę wrócić do beztroskich lat. Mel Elliot – rysowniczka, która zasłynęła swoimi szkicami Cary Delevigne i Ryana Goslinga wydała książkę poświęconą współczesnym ikonom mody, muzyki i kina. Bohaterkami [i]Colour Me Girl Crush[/i] są wyłącznie kultowe kobiety, m.in. Beyonce, Alexa Chung, Keira Knightley, czy Kate Moss.

ilovemel.com

Kilka miesięcy temu pisałyśmy o książeczce składającej się ze szkiców Cary Delevigne, przeznaczonych do samodzielnego kolorowania. Jej autorka, Mel Elliot poszła o krok dalej i stworzyła prawdziwą skarbnicę dla niespełnionych artystów. W nowej odsłonie kolorowanki o tytule Colour Me Girl Crush znajduje się 60 stron szkiców najsłynniejszych gwiazd mody, muzyki i kina. Wśród nich znajdziemy m.in. Beyonce, Keirę Knightley, Alexę Chung, Kate Moss, czy niezniszczalną Carę Delevigne (w nowych pozach).

-Skompletowanie gwiazd do najnowszego wydania „Colour Me” wcale nie było takie proste. Oczywiście od razu pomyślałam o tak oczywistych postaciach, jak Beyonce, Cara, czy Alexa Chung, ale kiedy popytałam wśród znajomych okazało się, że muszę dwukrotnie zwiększyć objętość tej książki. Nie powiem, jakie pozostałe postacie znajdą się w środku – to jest niespodzianka – powiedziała Mel Elliot.

Colour Me Girl Crush trafi do amerykańskich księgarń 24 kwietnia, jednak już teraz można zamówić przedpremierowe egzemplarze poprzez stronę ilovemel.me lub Amazona. Kolorowankę udało nam się znaleźć także w polskiej internetowej księgarni Kraina Książek. Przedpremierowy egzemplarz kosztuje tu niecałe 50 zł, ale do Polski trafi dopiero 3 czerwca.

ilovemel.com
ilovemel.com
ilovemel.com
ilovemel.com

Tematy:

Nieprawidłowy email