Supermodelki lat 90. w jednej kampanii

W wiosenno-letniej kampanii Balmain pojawiły się supermodelki lat 90. Olivier Rousteing do współpracy zaprosił Claudię Schiffer, Cindy Crawford i Naomi Cambpell.

Foto: Getty Images

Dyrektor kreatywny Balmain wie, jak podkręcić atmosferę wokół kampanii. W ubiegłym sezonie do współpracy zaprosił młode gwiazdy modelingu takie jak Gigi Hadid i  Kendall Jenner. Teraz przyszedł czas na gwiazdy wybiegów, które święciły triumfy w latach 90.

Foto: Materiały prasowe Gwiazdy lat 90. w kampanii Balmain

Supermodelki na czarno-białych fotografiach Stevena Kleina przedstawione zostały jako seksowne, piękne i pewne siebie kobiety. Kreacje, które mają na sobie gwiazdy, są bardzo zmysłowe i podkreślają ich zgrabne kształty. Najnowsze propozycje Balmain są bardzo kobiece. W wiosenno-letniej kolekcji znalazły się m.in. siatkowe dopasowane do ciała sukienki oraz falbaniaste spódnice i bluzki.

Foto: Materiały prasowe Gwiazdy mody lat 90. w kampanii Balmain
Foto: Materiały prasowe Gwiazdy mody lat 90. w kampanii Balmain

Jak podkreślił Olivier Rousteing w wywiadzie dla „Vogue’a” kampania z Cindy, Claudią i Naomi to nowy etap dla Balmain. Powiedział również, że właśnie w latach 90. Moda była najbardziej wpływowa, a on sam tą kampanią wraca do korzeni. Zdjęcia zapowiadające kampanię juz stały się hitem w social media.

Foto: Materiały prasowe Gwiazdy mody lat 90. w kampanii Balmain

Tematy:

Nieprawidłowy email