Ciężarna żona Michaela Buble w kampanii Ultimo

Zobaczcie, jak Luisana Lopilato – żona angielskiego jazzmana Michaela Buble pozuje na zdjęciach do kampanii reklamowej Ultimo!

Ultimo

Luisana Lopilato – argentyńska modelka i aktorka, a prywatnie żona współczesnego Franka Sinatry – Michaela Buble od kilku lat współpracuje z marką Ultimo.

Ultimato

Zdjęcia do wiosenno-letniej kolekcji Ultimo realizowane były w czasie, gdy Luisana Lopilato była w czwartym miesiącu ciąży. Patrząc na bardzo zmysłową i seksowną sesję trudno w to uwierzyć!

Ultimato

- Luisana wygląda absolutnie zniewalająco – powiedział Michael Buble, komentując zdjęcia reklamowe Ultimo. - Jest w ciąży, ale w to żaden sposób nie zmniejszyło jej seksapilu. Uważam, że to świetna kampania, pokazująca, że kobiety mogą być seksowne, nawet w czasie ciąży.

Najnowsza kolekcja bielizny Ultimo inspirowana jest stylem lat siedemdziesiątych i została zrealizowana w jednym z biurowców Nowego Jorku.

Ultimato

Jej autorką pomysłu jest Michelle Mone. Autorem zdjęć Dan Kennedy, który przedstawił Luisanę Lopilato jako kuszącą, a jednocześnie niewinną blondynkę.

Ultimato

Luisana Lopilato i Michael Buble spodziewają się pierwszego dziecka. Z doniesień pary na Facebooku wynika, że będzie to „mały Buble”. Chłopiec przyjdzie na świat latem tego roku.

Mocno romantyczna, pastelowa i koronkowa kolekcja bielizny dostępna jest w sklepach Debenhams, Next i House of Fraser oraz ASOS.

To nie pierwsza sesja Luisany Lopilato dla Ultimo. Zobaczcie poprzednie sesje Argentynki!

Ultimato
Ultimato
Ultimato
Ultimato
Ultimato
Ultimato
Ultimato

Tematy:

Nieprawidłowy email