Chrissy Teigen jest w ciąży

Baby boom wśród gwiazd trwa w najlepsze!  Do grona młodych mam za kilka miesięcy dołączy Chrissy Teigen. Amerykańska modelka poinformowała swoich fanów, iż spodziewa się pierwszego dziecka.

Foto: Getty Images

Ciąże znanych aktorek czy modelek zawsze są gorącym tematem w mediach. Gwiazdy często same ogłaszają radosną nowinę swoim fanom. Robią to najczęściej za pomocą mediów społecznościowych. Niedawno pierwsze dziecko urodziła Lilly Cole, świat ekscytuje się drugą ciążą Kim Kardashian, a teraz na językach jest Chrissy Teigen.

Foto: Getty Images Chrissy Teigen jest w ciąży

Gwiazda poinformowała na Instagramie, iż razem ze swoim mężem Johnem Legendem spodziewają się maluszka. - John i ja jesteśmy bardzo szczęśliwi i możemy ogłosić, że jesteśMY w ciąży! Staraliśmy się o dziecko, nie było to łatwe, ale cały czas próbowaliśmy. Nie mogliśmy się już doczekać, kiedy powitamy nasze dziecko na świecie i nareszcie powiększy nam się rodzina. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że to w końcu się dzieje! Dziękujemy Wam za Waszą miłość i za dobre życzenia. Z niecierpliwością czekam na te wszystkie ruchy brzucha! – napisała Teigen. Gratulujemy!

Tematy:

Nieprawidłowy email