Chiara Ferragni ambasadorką Pantene

Stronę Chiary Ferragni odwiedzają codziennie setki tysięcy ludzi, a konto na Instagramie i Snapchacie ma miliony obserwatorów.

Foto: Getty Images

Chiara Ferragni to autorka bloga The Blond Salad. Status ikony stylu zyskała, mając zaledwie 28 lat. Już jako mała dziewczynka pasjonowała się modą i już wtedy wiedziała, że chce być z nią związana również w dorosłym życiu. Jej blog powstał z miłości – do mody i chłopaka.

Jej przygoda z modą i blogiem stała się także bardzo opłacalnym sposobem na życie. Bo The Blond Salad to już nie tylko profesjonalny blog modowy, lecz marka, nad którą pracuje sztab ludzi. Chiara stała się dzięki swojej stronie ikoną stylu, a także milionerka – projektuje obuwie i akcesoria, napisała książkę i wystąpiła w kampaniach reklamowych między innymi Louis Vuitton, a także doczekała się okładki dla „Vogue’a”.

Foto: Getty Images Chiara Ferragni

Od teraz Ferragani to także globalna ambasadorka marki Pantene. Pochodząca z Włoch, dokładnie z miasta Cremona, 28-letnia blogerka w swojej pierwszej odsłonie kampanii reklamuje odżywcze ampułki do włosów. Sprawdźcie, jak wypadła w tej roli.

Foto: Materiały prasowe Chiara Ferragni

Tematy:

Nieprawidłowy email