Chiara Ferragni na gali MET 2015

Jeśli ktokolwiek ma jeszcze wątpliwości, która z piszących o modzie dziewczyn jest najbardziej wpływową blogerką, to spójrzcie na nią. Chiara Ferragani pojawiła się na czerwonym dywanie tegorocznej gali MET!

Foto: Getty Images

To kolejny sukces na koncie włoskiej blogerki. Kilka miesięcy temu Chiara Ferragni zadebiutowała na okładce Vogue’a. To nie tylko pierwszy raz Chiary, to przede wszystkim debiut przedstawicielki (kontrowersyjnej) grupy blogerek na łamach modowej biblii. Ferragni przełamała lody i przetarła szlaki wszystkim fashionistkom, które marzą o sesji dla Vogue’a.

Chiara Ferragni rozgrzała także ambicje blogerek, które marzą o wielkiej sławie. Włoszka została zaproszona na galę MET, gdzie już nie tylko mogła grzać się w blasku sławy takich gwiazd jak Beyonce, Rihanna, Lady Gaga, Sarah Jessica Parker (i wielu, wielu innych), ale być jedną z nich. Chiara Ferragni przeszła po czerwonym dywanie w bladoróżowej sukni wysadzanej malutkimi kamykami, zaprojektowanej przez Calvina Kleina.

Chiara Ferragni osiągnęła poziom, który trudno będzie przeskoczyć. Zaproszenie od samej Anny Wintour i obecność na najbardziej prestiżowej gali modowej świata to okoliczności, które drastycznie podnoszą akcje blogerki.

Foto: Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email