Charytatywna akcja Local Heroes

Areta Szpura i Karolina Słota, założycielki Local Heroes, wspierają polską fundację Feminoteka.

Foto: Materiały prasowe

Local Heroes angażuje się społecznie. Do sprzedaży trafiła właśnie kolekcja ubrań, w której znajdziemy znane wszystkim fanom marki pastele oraz hasła. Inspiracją do powstania kolekcji były dziewczyny, które czują się dobrze we własnej skórze i wspierają się nawzajem.

Takie właśnie są GRL PWR Gang. To kolektyw kreatywnych dziewczyn z Wielkiej Brytanii, które pracują w artystycznym środowisku i chcą się nawzajem wspierać. Razem pracowały już nad wieloma projektami dla takich znanych i cenionych tytułów jak „Vice”, „i-D”, czy też magazyn „Hunger”. Grupa ta zrzesza stylistki, scenografki, fotografki, modelki oraz wiele innych dziewczyn związanych z modą i kreatywną branżą.

Foto: Materiały prasowe Local Heroes x GRLPWR Gang

Wraz z nową kolekcją Pussy Power, która jest już dostępna na stronie Local Heroes, powstała również sesja zdjęciowa. Zorganizowały ją dziewczyny z GRL PWR Gang, a tłem do zdjęć jest Palm Springs. Na zdjęciach zobaczymy między innymi stylistki Soki Mak oraz Kylie Grifiths, modelkę Felicity Hayward oraz Kirsti Hadley. Część zysków ze sprzedaży zasili konto polskiej fundacji Feminoteka.

Foto: Materiały prasowe Local Heroes x GRLPWR Gang
Foto: Materiały prasowe Local Heroes x GRLPWR Gang

Tematy:

Nieprawidłowy email