Carla Bruni wraca do pracy

Po tym, jak Nicola Sarkozy przestał pełnić funkcję Prezydenta Francji, słuch o jego pięknej małżonce zaginął. Do czasu - według nieoficjalnych doniesień, Carla Bruni została zatrudniona do kampanii Bulgari. Czy oznacza to, że modelka i aktorka, która po ślubie z prezydentem zawiesiła swoją aktywność zawodową, wróci do pracy na dobre?

Bulls Press

Najlepsze poranki z VU - [url=https://www.facebook.com/pages/VU-MAG/383093101772373?ref=ts&fref=ts]Dołącz do nas na Facebooku!

Według nieoficjalnych doniesień Carla Bruni ma być twarzą najnowszej kampanii biżuterii Bulgari. Mimo, iż rzecznik prasowy firmy nie chce komentować tych pogłosek, to wiadomo, że zrealizowano już sesję zdjęciową, która odbyła się w Rzymie. Co ciekawe, autorem zdjęć jest Terry Richardson – fotograf, który słynie z odważnych, czasami nawet graniczących z pornografią, zdjęć. Bez wątpienia praca z Terrym Richardsonem nie należy do najłatwiejszych – kobieta zaprezentowana w jego obiektywie często pokazana jest w surowym, aby nie powiedzieć ordynarnym, świetle.

Wiadomo także, że mąż Carli – Nicola Sarkozy nie należy do łatwych mężczyzn. Były Prezydent często był zazdrosny o swoją piękną żonę, która po ślubie wyraźnie ograniczyła swoje działania zawodowe – częściej niż w reklamach czy na ekranie(zagrała epizodyczną rolę w filmie Woddy’ego Allena „O północy w Paryżu”), pokazywała się w towarzystwie francuskiej elity. Carla Bruni starała się udowodnić, że potrafi być elegancką i dystyngowaną kobietą, która zasługuje na tytuł Pierwszej Damy.

Teraz wszystko wskazuje na to, że Carla Bruni ma zamiar odbudować swoją karierę zawodową. Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, modelkę będzie można podziwiać w kampanii Bulgari w drugiej połowie tego roku.

Bulls Press
Bulls Press

Zapraszamy do dołączenia do naszego fanpage'a: [url=http://www.facebook.com/pages/VU-MAG/383093101772373

]VU MAG

Zobaczcie także ostatnie newsy VU MAG: Redaktor naczelny prestiżowego magazynu dla panów wywołał skandal, Modelka XXL na okładce Vogue'a oraz Władze Izraela bojkotują Bar Rafaeli.

Tematy:

Nieprawidłowy email