Carla Bruni twarzą Bulgari

Była pierwsza dama Francji karierę modelki ma już dawno za sobą, aktualnie bardziej skupia się na muzyce. Czasem robi wyjątek, na przykład dla marki Bulgari.

Bulgari

Boska Carla wystąpiła w najnowszej kampanii biżuterii o nazwie ,,Diva”. Carla Bruni wciela się tu w rolę kobiety, która uwielbia korzystać z życia (można by dodać, że również z zabiegów medycyny estetycznej…) i uosabia słynne rzymskie dolce vita.

Bulgari

Sama artystka o biżuterii mówi:

- Jest bardziej intymna niż cokolwiek – oczywiście psychicznie, bo adoruje ciało, jest tuż przy skórze, często w okolicach gdzie bije serce. Od najprostszych pierścionków do wyrafinowanego naszyjnika, element biżuterii ma zawsze pewną historię do opowiedzenia. Uwielbiam, kiedy za rzeczami stoi historia.

Bulgari

Za realizację zdjęć do kampanii odpowiadał słynny Terry Richardson. Produkty Bulgari reklamowały wcześniej takie gwiazdy, jak Kirsten Dunst i Rachel Weisz.

Bulgari

Być może współpraca z Carlą Bruni okaże się największym sukcesem, ponieważ podczas wykonywania swojej roli jako żona Nicolas Sarkozy’ego była często uważana za jedną z najlepiej ubranych pierwszych dam na świecie.

Bulgari

Tematy:

Nieprawidłowy email