Carine Roitfeld nie zna tabu

Na stronach trzeciego numeru magazynu „CR Fashion Book”, stworzonego przez Carine Roitfeld, zrobiło się bardzo gorąco. Wszystko za sprawą seksownej sesji, w której udział wzięła modelka o polskich korzeniach – Emily Ratajkowski.

CR Fashion Book

Pewnie większość z Was kojarzy Emily Ratajkowski z występu w teledysku największego hitu wakacji - „Blurred Lines” Robina Thicke. Modelka jest córką mającego polskie korzenie malarza Johna Ratajkowsk.i Emily w dzieciństwie często zmieniała miejsce zamieszkania z powodu podróży rodziców. W wieku 14 lat podpisała kontrakt z agencją modelek Ford Models i na dobre rozpoczęła pracę modelki.

CR Fashion Book

Realnym przepustką do świata największej mody może stać się dla niej udział w sesji okładkowej do trzeciego numeru magazynu „CR Fashion Book”. Modelka razem z Karlie Kloss seksownie pozuje na plaży w towarzystwie półnagich mężczyzn. Autorem zdjęć do sesji “Love Washes Over All” jest Bruce Weber.

CR Fashion Book

Trzeci numer magazynu Carine Roitfeld ma aż dwie okładki. O jednej z nich, z udziałem Kim Kardashian, pisaliśmy wczoraj.

CR Fashion Book
CR Fashion Book

Która okładka bardziej wam się podoba? Seksowna z udziałem Ratajkowski, a może pokręcona z ciężarną Kim?

Tematy:

Nieprawidłowy email