Carine, Julia i Amanda w kampanii Givenchy

Zdaje się, że po bolesnym rozstaniu z Vogue Paris Carine Roitfeld stała się jeszcze bardziej pożądana w branży. Była redaktor naczelna pojawiła się w najnowszej kampanii Givenchy na sezon Jesień-Zima 2013/2014. U jej boku pozuje córka Carine – Julia Restoin Roitfeld.

Givenchy

58-letnia globalna dyrektor kreatywna Harper's Bazaar tym razem pojawiła się po obu stronach kamery – Carine nie tylko wystąpiła w kampanii jako modelka, ale również zajęła się stylizacjami do sesji. Kampania dla to debiut słynnej stylistki w roli modelki dla luksusowego domu mody.

Givenchy

Riccardo Tisci zaprosił do współpracy również i córkę Carine – Julię Restoin Roitfeld, hollywoodzką gwiazdę i muzę domu mody Givenchy Amandę Seyfried, hiszpańskiego aktora Quim Gutiérrez oraz modelki Mariano Ontañon i Dalianah Arekion. Zdjęcia do kampanii wykonał Mert Alas i Marcus Piggott. Efekty będziemy mogli podziwiać na łamach modowych magazynów dopiero w połowie lipca.

Givenchy

Zarówno kampania jak i twarze kolekcji miały być echem cygańskiego ducha kolekcji na Jesień-Zimę 2013/2014. – Są one prawdziwymi cygankami w swoich życiach. Nigdy nie pozostają w jednym miejscu. Ciągle podróżują po świecie – powiedział Riccardo Tisci o zaangażowanych w kampanię gwiazdach.

Givenchy

Tematy:

Nieprawidłowy email