Cara odrzuca zaloty Leonardo

Leonardo DiCaprio po latach nieobecności pojawił się na festiwalu w Cannes, aby wraz z ekipą promować swój najnowszy film „Wielki Gatsby”. Aktor na krok nie odstępował swojej towarzyszki wieczoru – Carrey Mulligan, jednak jego uwagę zwróciła najgorętsza modelka ostatnich sezonów – Cara Delevingne.

Getty Images/Flash Press Media
Getty Images/Flash Press Media

Nic dziwnego, modelka wyglądała przepięknie. W czarnej, koronkowej sukience Burberry Prorsum z mocno wyeksponowanym dekoltem, skupiła na sobie uwagę pozostałych gości oraz błysk wszystkich fleszy. Nie pozostała obojętna również i przystojnemu Leonardo, który znany jest ze swojej słabości do top modelek. Aktor ma już za sobą związki z największymi modelkami ostatnich lat – Gisele Bundchen, Bar Rafaeli czy Erin Heatherton.

Przeczytaj: Cara Delevingne deklasuje królową Kate Moss.

Getty Images/Flash Press Media

Uwadze takiemu pasjonatowi kobiecego piękna nie mogła umknąć 20-letnia Cara, która szturmem zdobywa świat mody. Para spotkała się podczas jednej z imprez towarzyszącej festiwalowi w Cannes. To właśnie wtedy Leonardo upatrzył sobie swój następny obiekt westchnień. Mimo tego, że poprzednie dziewczyny z łatwością wpadały w sidła aktora, Cara zdaje się być odporna na jego urok. Według raportu Page Six, młodsza od Leonardo o 18 lat Cara odrzuciła jego zaloty. Świadkowie zdarzenia zdradzili, że Leonardo „ciągle podrywał modelkę, a nawet w pewnym momencie się na nią rzucił, jednak ona go uniknęła”. Niezniechęcony Leo „próbował zaprosić ją do swojego hotelu, jednak mu odmówiła”. Na pocieszenie, aktorowi rzekomo udało się zdobyć od niej numer telefonu.

Nie wiemy co gra w sercu Cary, ale naszym zdaniem tworzyliby przepiękną parę.

Tematy:

Nieprawidłowy email