Cara Delevingne w tarapatach

Czyżby szykował się kryzys w karierze Cary Delevingne? H&M właśnie zaprzeczył doniesieniom, że młoda modelka jest jedną z twarzy szwedzkiej marki.

Getty Images

Podczas długiego weekendu majowego świat obiegły kompromitujące zdjęcia Cary. Przed wejściem do swojego rodzinnego domu w Londynie, modelka w pośpiechu wyciągając klucz, upuściła tajemniczą foliową torebeczkę z białym proszkiem. . Czy 20-letnia Cara chce podążyć śladem swojej starszej koleżanki po fachu – Kate Moss?

Bulls Press
Bulls Press

Od ponad roku Cara nie schodzi z okładek topowych magazynów. Lukratywne kontrakty z markami takimi, jak: Burberry czy Topshop oraz obecność na niemal każdej branżowej imprezie uczyniło z modelki idolkę młodego pokolenia.

W niedzielę 4 sierpnia 2013 rzecznik prasowy H&M zdementował plotki, jakoby Cara Delevingne była kiedykolwiek twarzą marki – Ona nie jest naszą modelką i przypuszczenie, iż była twarzą H&M, uważam za nieporozumienie – tłumaczy dodając, że Cara była zatrudniona jedynie do pokazu marki.

materiały prasowe

Cara wystąpiła na pokazie H&M podczas Paris Fashion Week w lutym 2013 roku oraz w kampanii kolekcji Authentic i Divided w 2011 roku. Rzecznik prasowy marki oświadczył, że H&M nie zamierza kontynuować z modelką jakiejkolwiek współpracy. Sieciówka ma sztywnie określone zasady co do kształtu kampanii reklamowych oraz stanowczo potępia wszelkie zdarzenia, w których główną rolę grają używki. Cara nie ma co liczyć na kontrakt ze szwedzkim gigantem.

kampania H&M
kampania H&M

Jak dalej potoczy się kariera rozrywkowej Cary? W ostatnim czasie wystąpiła w dwóch istotnych kampaniach: DKNY oraz Mulberry na jesień-zimę 2013. Była również twarzą letniej kampanii polskiej marki Reserved. Czy przedłużenie tych kontraktów również stanie pod znakiem zapytania?

Tematy:

Nieprawidłowy email