Cara Delevingne najpopularniejszą modelką Google

Dla brytyjskiej modelki rok 2013 był wyjątkowo łaskawy. Pojawiła się w kampaniach Burberry, YSL czy Fendi. Doczekała się swojej komputerowej wersji w grze GTA V. A jej imię i nazwisko było najczęściej wyszukiwanym hasłem w brytyjskim Google. Nieźle, prawda?

BullsPress

21-letnia Cara może spokojnie uznać mijający rok za najlepszy w jej karierze. Została twarzą luksusowych kosmetyków YSL, pojawiła się w większości jesiennych kampanii reklamowych, chodziła po każdym wybiegu, jaki jej się zamarzył. Nic dziwnego, że brytyjscy użytkownicy Google najczęściej poszukiwali informacji na jej temat. Każdy chciał wiedzieć, kim jest ta młodziutka dziewczyna o niezwykłej twarzy i brwiach, za które każda z nas dałaby się pokroić. Z kolei na Tumblr jej zdjęcia były najczęściej publikowane i udostępniane ze wszystkich w serwisie!

Co ciekawe, tuż za Carą w rankingu Google uplasował się Paul Smith, trzecia była Vivienne Westwood. Victoria Beckham niestety nie zmieściła się na podium. Trzeba jednak przyznać, że w tym roku Cara przyćmiła Victorię, wszak pojawiła się aż na 16 okładkach najważniejszych magazynów o modzie!

Caryca Cara twardą acz zgrabną ręką rządzi również w social media. Na samym Twitterze każdy jej krok śledzi 1271900 osób! Instagramowe zdjęcia modelki podziwia z kolei grono 3,5 miliona fanów. To imperium, jakiego może pozazdrościć jej dotychczasowa królowa mediów społecznościowych- Coco Rocha. Do pełni szczęścia Carze brakuje tylko okładki amerykańskiego Vogue’a i pierwszoplanowej roli w superprodukcji. Wiemy zatem, jakich informacji wypatrywać w 2014 roku.

Tematy:

Nieprawidłowy email