Cara Delevingne na TRZECH okładkach Vogue!

Cara Delevingne przejdzie do historii jako jedyna modelka, która ma na swoich koncie trzy wrześniowe okładki Vogue’a. Brytyjka gości na”jedynce” amerykańskiego, brytyjskiego i japońskiego wydania.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Wrześniowe numery magazynów o modzie są najbardziej prestiżowe, najgrubsze i najbardziej pożądane przez miłośników mody. Trafienie na okładkę wrześniowego „Vogue’a” to nie lada zaszczyt. Gwiazda, która go dostąpi, zobowiązuje się, że nie pokaże się na jedynce żadnego innego wrześniowego magazynu. To zasada o której przestrzeganie bardzo dbają wydawcy biblii mody. Modelki czy aktorki, których fotografia ma trafić na pierwszą stronę podpisują nawet specjalny kontrakt. Ale nie Cara Delevingne.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Brytyjska supermodelka potwierdziła swój status najpopularniejszej dziewczyny świata pojawiając się na TRZECH okładkach wrześniowych wydań „Vogue’a”. Jakim cudem udało jej się obejść zasady? Nie wiadomo. Dlaczego w ogóle redakcje trzech różnych edycji wybrały Carę? Tutaj odpowiedź jest prostsza. Pewnie dlatego, że popularność modelki z dnia na dzień rośnie. Jest uwielbiana przez miliony entuzjastów mody, ma na koncie najbardziej prestiżowe kampanie i pokazy. Jej kumplem jest Karl Lagerfeld. Jej uroda jest tak uniwersalna, że sprawdza się zarówno w reklamach kosmetyków YSL jak i w luksusowych kampaniach Fendi. A do tego ma brwi o których marzą miliony dziewczyn na całym świecie.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Taki zestaw cech zagwarantował Carze miejsce na okładce „Vogue’a” amerykańskiego, brytyjskiego i japońskiego. Choć w amerykańskiej edycji pozuje u boku dwóch innych modelek – Joan Smalls i Karlie Kloss, to znajduje się w centrum (fotografii i uwagi). Mało tego, na sesjach dla brytyjskich i japońskich czytelników Cara pozuje w kreacjach Louis Vuitton! To dopiero ciekawa sprawa. Dotychczas w świecie mody chodziło przede wszystkim o oryginalność. Teraz środek ciężkości przesuwa się w kierunku rozpoznawalności. A tego Carze zdecydowanie nie brakuje.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Tematy:

Nieprawidłowy email