Cara Delevingne jako Harley Quinn?

Jeśli wszystko pójdzie po myśli modelki, to już niebawem wcieli się w kultową dla wielu fanów serii o Batmanie postać Harley Quinn.

Cara Delevingne / Astrid Stawiarz dla Getty Images

Nie są to potwierdzone informacje, ale nawet jeśli to tylko plotki, to już wiele mówiąc o ambicjach i szansach Cary by za chwilę być kimś znacznie więcej niż "tylko" jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Cara ma ambicje proporcjonalnie wielkie do daru pozowania przed obiektywem. Czyli ogromne. W wielu wywiadach podkreślała, że marzą jej się role filmowe w długich metrażach. Swoje na planach filmowych odstała, bo nie sposób zliczyć jej nakręconych reklamówek. Cara chciałaby więcej i mocniej. A biorąc pod uwagę, że ma raptem 21 lat i już świat mody u swoich stóp (Karl Lagerfeld stawia ją pewnie na drugim miejscu w swoim życiu. Zaraz po kocie), wszystko jest możliwe.

Mówi się teraz, że Cara jest w czołówce rankingu kobiet, które mają szansę wcielić się w kultową dla fanów Batmana - Harley Quinn. Ulubienica Jokera, była Pani psychiatra, która twierdziła, że z każdego może zrobić szaleńca i sama niezła świruska.

Pasuje Wam Cara?

Harley Quinn

Tematy:

Nieprawidłowy email