Cara Delevingne i Rihanna zagrają w filmie science fiction

Cara Delevingne i Rihanna kochają modę, ale również aktorstwo, w którym próbują swoich sił. Gwiazdy wystąpią razem w nowej produkcji Luca Bessona- „Valerian and the City of a Thousand Planets”.

Foto: Bulls Press

Zarówno dla Rihanny, jak i Cary udział w produkcji francuskiego reżysera będzie kolejnym aktorskim wyzwaniem. Rihanna wystąpiła w „Battleship: Bitwa o Ziemię” oraz produkcji „To już jest koniec”. Z kolei Cara Delevingne jakiś czas temu w mediach zapowiedziała, że rezygnuje z modelingu na rzecz aktorstwa. Modelka ma na swoim koncie role m.in. w „Annie Kareninie” i "Twarzy anioła" a 5 sierpnia 2016 r. w kinach zobaczymy film z jej udziałem – „Suicide Squad”.

Foto: Getty Images Cara Delevingne i Rihanna zagrają razem w filmie

Pod koniec tego roku Cara i Rihanna wejdą na plan zdjęciowy najnowszego obrazu Luca Bessona „Valerian and the City of a Thousand”. Produkcja z gatunku Sci-Fi będzie ekranizacją opowiadań “Valérian i Laureline”.

Role główne powierzone zostały Carze Delevingne oraz Dane'owi DeHaanowi, którzy wcielą się w parę agentów kosmicznych podróżujących w czasie – Valeriana i Laureinę. Na razie nie wiadomo, kogo zagra Rihanna. Jak poinformował na swoim Instagramie reżyser Luc Besson, w filmie będzie miała duży udział.

Rihanna i Cara przyjaźnią się od kilku lat, lecz obraz „Valerian”, będzie pierwszym, w którym razem zagrają. Film wejdzie do kin w 2017 r.

Polecamy:

Tematy:

Nieprawidłowy email