Cara Delevingne i Jourdan Dunn w kampanii Balmain na sezon jesień – zima 2014/2015

Czyżby popularność Rihanny nie przełożyła się na sprzedaż Balmain? Czy może francuski dom mody uznał, że profesjonalizm i urok osobisty Cary Delevingne lepiej definiuje markę? To właśnie brytyjska modelka zastąpiła gwiazdę pop (i swoją przyjaciółkę) w najnowszej kampanii Balmain.

Balmain

Rihanna niezbyt długo nacieszyła się statusem gwiazdy Balmain. Barbadoska została zatrudniona do wiosenno – letniej kampanii i jednocześnie pełniła funkcję ambasadorki marki. Trzeba przyznać, że na początku ta wiadomość wstrząsnęła przemysłem modowym, jednak po trzeba przyznać, że mało która gwiazda pasuje do estetyki Balmain, tak jak Rihanna. Przepych, ale w eleganckim wydaniu, szaleństwo – ale kontrolowane, erotyzm – ale w granicach dobrego smaku – to wszystko charakteryzuje styl Balmain i Rihanny. Mija sezon, my powoli zaczęliśmy utożsamiać wokalistkę z kolekcjami francuskiego domu mody, wychodzi najnowsza kampania i Rihanny brak.

W najnowszej, jesienno – zimowej (2014/2015) kampanii Balmain zastąpiła ją… jej przyjaciółka - Cara Delevingne. Ok, Cara nie jest stricte twarzą najnowszej kolekcji, a na zdjęciach występuje z grupą modelek (m.in. Jourdan Dunn, Ysaunny Brito, Issą Lish, Binx Walton i Kaylą Scott), ale bez wątpienia to Cara ze względu na swoją popularność gra tu pierwsze skrzypce.

Dziewczyny pozują w skórzanych strojach Balmain, które wykończone są aplikacjami w zwierzęce wzory lub ażurowymi wstawkami. Sesja wykonana jest w modnej ostatnio scenerii minimalnie zaaranżowanego studia. Wyłącznie kolory tła dopełniają obraz. Zdjęcia do kampanii wykonał Mario Sorrenti, Katie Grand pełni funkcję dyrektor artystycznej projektu.

Balmain

Tematy:

Nieprawidłowy email