Cara Delevingne dostała główną rolę w ekranizacji „Papierowych Miast” Johna Greena

Marzenia o karierze aktorskiej Cary w końcu się ziściły! Modelka dostała główną rolę w ekranizacji powieści dla nastolatków „Papierowe Miasta”. Te informacje potwierdził sam autor książki – John Green.

Getty Images

To nie pierwszy romans Cary Delevingne z dużym ekranem – dostała drugoplanową rolę w filmie Anna Karanina, modelka zagrała także jedną z głównych postaci w niszowym filmie brytyjskiego reżysera, Chrisa Foggina. Jednak ani mało zauważalny epizod w hollywoodzkiej produkcji, ani samodzielna produkcja młodego reżysera nie stanowiły kulminacyjnych punktów w karierze aktorskiej Cary. Tym razem może być inaczej. Ekranizacja popularnej wśród młodzieży powieści Greena może być dla modelki drzwiami do świata filmu. Zwłaszcza, że Cara Delevingne na castingu była podobno bezkonkurencyjna. Sam autor książki na swoim Twitterze napisał:

– To oficjalne. Cara Delevingne zagra postać Margo Roth Spiegelman w ekranizacji „Paipierowych Miast”. Podczas castingu Cara była znakomita! Rozumie postać Margo, jak nikt inny! Jestem bardzo podekscytowany!

Postać wspomnianej Margo rzeczywiście może być bliska Carze. To typ kobiety fatalnej, niegrzecznej dziewczyny, która wciąga zakochanego w niej chłopaka w podstępne intrygi, by dokonać zemsty.

To pierwsza tak duża i znacząca rola Cary w filmie. Widać jednak, że modelka potrafi wykorzystać zdobyte wcześniej doświadczenie, by sukcesywnie piąć się po szczeblach kariery. Czy w przypadku aktorstwa będzie podobnie? Przekonamy się już niedługo! Film wejdzie do kin w przyszłym roku.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email