Cameron Diaz zaprojektowała kolekcję butów Pour La Victoire

Pół roku temu aktorka zadebiutowała w świecie mody rolą dyrektora kreatywnego firmy Pour La Victoire. Ambitna Cameron Diaz postanowiła jednak zrobić coś więcej, niż tylko figurować w dyrektorskiej strukturze marki. Po niespełna 6 miesiącach pracy aktorka zaprezentowała własną kolekcję butów.

Pour La Victoire

Jeśli nie możesz znaleźć wymarzonych butów, to sama je zaprojektuj! Można by pomyśleć, że z takiego założenia wychodzą gwiazdy, gdyż na rynku pojawia się coraz więcej butów ze sławnym nazwiskiem. Anja Rubik, Natalia Vodianova i Sarah Jessica Parker – wszystkie stworzyły swoje kolekcje pod skrzydłami doświadczonych szewców i znanych marek. Teraz do tego grona dołącza Cameron Diaz, która podpisała kontrakt z Pour La Victoire.

-Kiedy pierwszy raz przekroczyłam mury Pour La Victoire, wiedziałam że chcę coś tu stworzyć. Zobaczyłam potencjał w firmie, które jeszcze nie ma swojej wypracowanej tożsamości. Chciałam być częścią tworzenia osobowości tej firmy – nigdy nie zadowalam się półśrodkami- powiedziała Cameron Diaz.

Pół roku temu aktorka została dyrektorem kreatywnym marki Pour La Victoire, która specjalizuje się w produkcji butów i akcesoriów. Cameron postanowiła skorzystać z okazji i przedstawić klientkom kolekcję szpilek, sygnowanych własnym nazwiskiem. Każdą wolną od zdjęć chwilę aktorka spędziła w pracowni, by w jak największym stopniu mieć wpływ na stworzenie butów. Cameron podkreśla, że nie chce być wyłącznie twarzą PLV, bo chce dać klientkom produkty jak najbardziej tożsame z jej własnym stylem.

-Nie chcę, aby klientki Pour La Victoire aspirowały do bycia mną – to jest sprzeczne z filozofią naszej marki. Nie chodzi nam o to, by sprzedawać buty, które ja bym nosiła. Chodzi nam o to, by nasze klientki zobaczyły siebie w butach, które ja stworzyłam.

Być może ta filozofia zdaje się być skomplikowana, ale jeśli zastanowić się dłużej nad słowami Cameron Diaz, to trzeba przyznać, że mają one sens.

Pour La Victoire
Pour La Victoire
Pour La Victoire

Tematy:

Nieprawidłowy email