Balerinki, sandały i klapki. W tych butach Polacy chodzą w góry

Szpilki, klapki i japonki to buty, które bez wątpienia nie są przeznaczone na górskie trasy. Niestety, niektórzy turyści wybierają się w góry właśnie w tego typu obuwiu. Fotograf Bartłomiej Jurecki w swojej sesji zdjęciowej w zabawny sposób pokazał obuwie Polaków na górskich szlakach.

Foto: istock

Wybierając się w góry warto pamiętać o odpowiednim stroju i obuwiu. Niestety, wiele osób ubiera się niestosownie do panujących warunków na górskich szlakach.

Foto: www.facebook.com Klapki na górskim szlaku...

Fotograf Bartłomiej Jurecki na zlecenie „Tygodnika Podhalańskiego” opublikował zdjęcia pokazujące, w jakich butach Polacy chodzą w góry.

Foto: Materiały prasowe Buty nieodpowiednie na górski szlak

Fotograf w jeden z letnich weekendów obserwował turystów wchodzących do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Efektem tych obserwacji są zdjęcia, które w krótkim czasie podbiły sieć. Klapki, szpilki, japonki, czy balerinki zdominowały zdjęcia Jureckiego. Buty, które w ogóle nie nadają się w góry.

Foto: www.facebook.com Balerinki na górskim szlaku

Jak podkreślił fotograf w rozmowie z TVN24.pl, swoją sesją nie chciał nikogo wyśmiać, jedynie pokazać, że wybór nieodpowiedniego obuwia wiąże się z wypadkiem i utratą zdrowia lub życia.

Foto: Materiały prasowe Buty, które nie powinny się znaleźć na górskim szlaku

Tematy:

Nieprawidłowy email