Kampania zapachów Burberry Brit zrealizowana przez Brooklyna Beckhama

Kilka miesięcy temu najstarszy syn Davida i Victorii Beckham został fotografem najnowszej kampanii perfum Burberry. W lutym mogliśmy zobaczyć zapowiedź projektu, natomiast teraz pojawiła się cała kampania, w której znalazło się sześć różnych zapachów z linii Brit.

Foto: Materiały prasowe

Christopher Bailey dyrektor kreatywny Burberry, realizując kampanię zapachów Burberry Brit postawił na świeżość i młodość. Fotografią zajął się 17-letni Brooklyn Beckham, który na fotografiach uchwycił wschodzące gwiazdy modelingu, m.in. Bena Rees, Lewisa Helima, Toddy'ego Dorigo oraz Elizę Thomas.

Foto: Materiały prasowe Kampania Burberry Brit

Sesja zdjęciowa powstała w rodzinnym mieście Brooklyna – Londynie. Finalny efekt ucieszył Christophera Baileya, który nie szczędził pochwał Brooklynowi. -Jego styl i podejście były dokładnie tym, czego chcieliśmy do uchwycenia ducha kampanii nowych zapachów Brit. Uwielbiam te zdjęcia-powiedział.

Foto: Materiały prasowe Kampania Burberry Brit

Najnowsza kampania składa się z sześciu zapachów z linii Brit, który jest klasyczny, świeży i bardzo kobiecy. Łączy ze sobą nuty limonki, gruszki, bursztynu oraz migdałów. Cała seria zapachów Burberry Brit dostępna jest na burberry.com oraz w butikach marki.

Foto: Materiały prasowe Kampania Burberry Brit

Tematy:

Nieprawidłowy email