Bullock na okładce Vogue’a

Aż trudno uwierzyć, że Sandra Bullock skończyła w tym roku 49 lat. Aktorka swoim fantastycznym wyglądem oczarowała nawet samą Anne Wintour, która postanowiła uczynić ją gwiazdą październikowego numeru Vogue’a.

Vogue USA

To nie pierwsza okładka Vogue'a na koncie Sandry. Aktorka ma za sobą już pięć sesji dla tego najbardziej prestiżowego, magazynu. W najnowszej z nich występuje w cekinowej sukience z kolekcji Marca Jacobsa na jesień-zimę 2013. Zniewalająca kreacja sprawia, że cała uwaga skupia się na pięknych plecach Sandry, która w eleganckiej pozie przypomina gwiazdę Hollywood z lat 50-tych. To również jej pierwsza okładka po diametralnej zmianie fryzury. Gwiazda ścielą włosy do swojego nowego filmu „Grawitacja”, w którym występuje u boku George'a Clooney'a.

Getty Images

Sandra Bullock w obszernym wywiadzie wyznaje, że jej aktualnym priorytetem jest adoptowany syn Louis. – Nie chcę aby ciążyła na nim presja wywołana przez zawód jakim się zajmuję. Zrezygnuję i odejdę gdy tylko zauważę, że ma to na niego zły wpływ. Spakuję się i wyjadę na Alaskę – wyznaje aktorka. – Uważam, że ten biznes za szybko pozbawia dzieciństwa –dodaje.

okładka Vogue

Aktorka opuściła Nowy Jork i przeniosła się do Austin w stanie Texas. Na prowincji udało jej się odzyskać spokój i odciąć od czyhających za rogiem paparazzi. Rozpoczęła również współpracę z dwoma australijskimi tancerzami, którzy pomogli jej odzyskać formę przed pracą nad filmem „Grawitacja”, w którym Sandra gra astronautkę. – Stworzyli program ćwiczeń, który jestem w stanie zaakceptować. Nie chcę się czuć jakbym ćwiczyła na siłowni – tłumaczy aktorka.

Getty Images

Sandra Bullock to zachwycająca, inteligentna kobieta, która zasługuje na to, aby stać się inspiracją dla miliona kobiet. Okładka magazynu Vogue to naturalne miejsce dla niej.

Tematy:

Nieprawidłowy email