Brooklyn Beckham syn Davida i Victorii Beckham pracuje w kawiarni!

Co robi najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów? Londyńskie tabloidy donoszą, że właśnie rozpoczął swoją pierwszą pracę. W kawiarni!

Manaboutown

Ma 15 lat i bardzo bogatych, znanych rodziców. Mimo to, postanowił spróbować swoich sił jako kelner. Piętnastoletni Brooklyn Beckham właśnie rozpoczął pracę w jednej z londyńskich kawiarni.

Jak donoszą londyńskie media, w miniony weekend Brooklyn Beckham rozpoczął pracę, serwując kawę i herbatę mieszkańcom Londynu oraz licznym turystom. To praca dodatkowa, bo przed południem najstarszy syn Beckhamów uczy się w szkole.

Z doniesień pracy wynika, że Brooklyn Beckham podjął pracę w kawiarni po namowach rodziców, którym bardzo zależy na tym, aby ich dzieci uczyły się zarabiania własnych pieniędzy.

Manaboutown

– Brooklyn może mieć wszystko czego zapragnie, ale on nie ma tego typu zachcianek, to nie jest to, czego pragnie – mówi znajomy rodziny. – Brooklyn ma trójkę rodzeństwa, a każde z dzieci Beckhamów z pewnością mogłoby bez żadnego wysiłku mieć świetny start w życiu. Jednak David i Victoria chcą, aby ich dzieci wiedziały czym jest ciężka praca.

Zatem jeśli w najbliższym czasie wybierasz się do Londynu, zwróć uwagę na imię obsługującego Cię kelnera… może zamówisz kawę u samego Brooklyna Beckhama!

Tematy:

Nieprawidłowy email