Britney Spears w Polsce

Britney Spears przyjechała dzisiaj do Warszawy na premierę swojej autorskiej kolekcji bielizny nocnej The Intimate Britney Spears, którą zaprojektowała dla Gatty.

mwmedia

Artystka przyjechała do Warszawy prosto z Londynu i spotkała się z fanami w warszawskich Złotych Tarasach. Swoim wystąpieniem zainaugurowała otwarcie pierwszego salonu Gatty w centrum handlowym. Główną jednak okazją do spotkania była premiera pierwszej, autorskiej kolekcji bielizny nocnej The Intimate Britney Spears.

Britney Spears w Polsce / akpa

Spotkanie z dziennikarzami i fanami prowadził Marcin Prokop, który naprawdę nie miał łatwego zadania. Zgromadzona na kilku piętrach publiczność reagowała … bardzo żywiołowo. Na cały event zostały zaproszone również bloggerki: Jessica Mercedes oraz Maffashion, których zadaniem było robienie sobie zdjęć , przechadzanie po białym wybiegu i rozdawanie autografów.

Później modelki zaprezentowały wybrane modele. The Intimate Britney Spears to pasy do pończoch, zestawy bielizny, kimona oraz topy, inspirowane modą vintage. To czerń, koronki, tiule i bardzo charakterne push-upy. Nie zabrakło oczywiście też bielizny w modnym w tym sezonie pudrowym różu. Myśl przewodnia? - Każda kobieta powinna czuć się pięknie i być pewna siebie w każdej rzeczy, jaką na siebie założy - tłumaczyła wcześniej Britney.

Britney Spears w Polsce / akpa
Britney Spears w Polsce / akpa

- Jest bardzo kobieca, seksowna i szalenie zmysłowa – mówiła o swojej kolekcji wokalistka. – Musicie ją mieć! – żartowała w rozmowie z Prokopem. Drugą gwiazdą tego spotkania była Doda, która wręczyła Spears prezent, bursztyn. – Jestem Twoją największą fanką – przekonywała.

Britney Spears i Doda / akpa

Kolekcja Britney Spears miała swoją premierę 9 września, podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody. Od tego czasu wokalistka podróżuje po świecie, promując bieliznę sygnowaną swoim nazwiskiem. Kolekcja jest już dostępna w wybranych salonach Gatty, w tym także w warszawskich Złotych Tarasach.

Britney Spears w Polsce / akpa
Britney Spears w Polsce / akpa

Tematy:

Nieprawidłowy email