Boskie ciała Intimissimi

Z pewnością wielu z Was widziało już telewizyjny spot reklamowy najnowszej kolekcji Intimissimi z udziałem Barbary Palvin. Teraz możecie zobaczyć również zdjęcia najnowszej kolekcji marki i boskie ciała modelek, które je prezentują...

Intimissimi

W reklamie telewizyjnej znana międzynarodowa modelka Barbara Palvin porusza się po tysiącach pokoi wyimaginowanego hotelu, poszukując idealnego rozmiaru biustonosza.

Jak zapowiadają twórcy kampanii, nowa numeracja bielizny Intimissimi to prawdziwa rewolucja na rynku. Nowa kolekcja marki to 14 różnych modeli staników dostępnych w aż 15 kombinacjach rozmiarów miseczek.

Tymczasem w najnowszym katalogu marki znajdziemy trzy modelki - Tanyę Mityushinę. Tamarę Lazic oraz Taylor Hill.

VU MAG
Intimissimi

Głównym założeniem kolekcji jest to, aby zapewnić kobietom o wiele więcej, niż tylko „zwykły rozmiar” – unikalność, komfort i poczucie, że jest się najbardziej zmysłową kobietą na świecie.

Intimissimi
Intimissimi
Intimissimi

Dowodem na to są czarno-białe reklamowe zdjęcia Intimissimi. To bardzo elegancka, a jednocześnie seksowna kampania, w której głównymi gwiazdami są... kobiece piersi.

Intimissimi

Wśród modeli, które noszą nazwy kobiecych imion, znajdziecie białe koronki, czarne pusz-upy, bawełniane biustonosze typu basic czy pięknie wycięte staniki bez ramiączek.

Intimissimi
Intimissimi

Niezależnie czy przyszła właścicielka zamierza nosić je do wieczorowej sukni czy białego t-shirtu – wszystkie wyglądają bardzo kobieco i zmysłowo, a może to trzy modelki (i ich boskie ciała) sprawia, że wyglądają tak pięknie…

Intimissimi

Tematy:

Nieprawidłowy email