Bez photoshopa! Gwiazdy serialu „Girls” na okładce „Glamour”

Amerykańskie wydanie "Glamour" postawiło w styczniu na kobiety. Cały najnowszy numer magazynu poświęcony jest kobietom i został stworzony przez kobiety. A bohaterkami numeru zostały gwiazdy popularnego w USA serialu "Girls".

Foto: Materiały prasowe

Najnowsze wydanie magazynu "Glamour" całkowicie poświęcone zostało filozofii "girl power". Numer w całości dydykowany jest kobietom i stworzony został tylko i wyłącznie przez kobiety (jedynym wyjątkiem jest fragment wywiadu z makijażystą Michelle Obamy). Bohaterkami numeru, które zobaczyć możemy również na okładce, są gwiazdy kultowego już serialu "Girls" - Lena Dunham, Jemima Kirke, Allison Williams, Zosia Mamet.

Dziewczyny, które od samego początku walczą ze stereotypami, zdecydowały się na okładkę, która całkowicie pozbawiona jest obróbki graficznej i prezentuje je takie, jakimi są w rzeczywistości. Na zdjęciu widzimy zmarszczki, niedoskonałości skóry, a także cienie pod oczami. Trzeba przyznać, że to bardzo odważny krok ze strony magazynu. Jesteśmy ciekawe, jak okładka zostanie przyjęta przez czytelników.

Foto: Materiały prasowe Glamour US

Tematy:

Nieprawidłowy email