Bez photoshopa! Gwiazdy serialu „Girls” na okładce „Glamour”

Amerykańskie wydanie "Glamour" postawiło w styczniu na kobiety. Cały najnowszy numer magazynu poświęcony jest kobietom i został stworzony przez kobiety. A bohaterkami numeru zostały gwiazdy popularnego w USA serialu "Girls".

Foto: Materiały prasowe

Najnowsze wydanie magazynu "Glamour" całkowicie poświęcone zostało filozofii "girl power". Numer w całości dydykowany jest kobietom i stworzony został tylko i wyłącznie przez kobiety (jedynym wyjątkiem jest fragment wywiadu z makijażystą Michelle Obamy). Bohaterkami numeru, które zobaczyć możemy również na okładce, są gwiazdy kultowego już serialu "Girls" - Lena Dunham, Jemima Kirke, Allison Williams, Zosia Mamet.

Dziewczyny, które od samego początku walczą ze stereotypami, zdecydowały się na okładkę, która całkowicie pozbawiona jest obróbki graficznej i prezentuje je takie, jakimi są w rzeczywistości. Na zdjęciu widzimy zmarszczki, niedoskonałości skóry, a także cienie pod oczami. Trzeba przyznać, że to bardzo odważny krok ze strony magazynu. Jesteśmy ciekawe, jak okładka zostanie przyjęta przez czytelników.

Foto: Materiały prasowe Glamour US

Tematy:

Polecamy także:

Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

 

Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Komentarze

~kurzatwarz : bo normalnie wyglądają to czego mają isę wstydzić. tylko dunhamowa jak zwykle pierwsze skrzypce. jej się powinno z dobrego serca kupić iqacai, bo skoro już zaczęła się odchudzać to mogłaby to robić po prostu lepiej, a nie nadymać brzuch specjalnie. sama nie wie czego chce.
4 sty 17 15:59
Liczba głosów:0
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:

Nieprawidłowy email