Biżuteria Milli Jovovich

Milla Jovovich jest wszechstronnie utalentowaną gwiazdą. Oprócz pracy w modelingu, gra w filmach, śpiewa, a także projektuje. Marka Bailey’s postanowiła wykorzystać jej talent do zaprojektowania biżuterii inspirowanej nową butelką likieru.

Bailey's

Zaprojektowana przez Millę Jovovich bransoletka wykonana jest z miękkiej beżowej skóry i ma formę paska, który nosi się owijając go kilkukrotnie wokół nadgarstka. Uzupełnieniem minimalistycznego projektu jest okrągła, złota zawieszka z wygrawerowanym nazwiskiem projektantki. Ten elegancki i ponadczasowy projekt jest autorską interpretacją stylu nowoczesnej kobiety.

- Dzięki tej współpracy miałam okazję wyrazić, poprzez modę, moją definicję współczesnej kobiecości. Inspiracją do stworzenia bransoletki było dla mnie eleganckie połączenie kremowej barwy likieru zamkniętego w czarnej, smuklej butelce oraz siła i charakter kobiecej natury. Podczas pracy nad projektem wyobrażałam sobie kobietę, która ma niepowtarzalną osobowość i zna swoją wartość. Jest zarazem elegancka i stylowa, inteligentna i ambitna, zdeterminowana i silna. Emanuje wewnętrznym blaskiem, kiedy spełnia swoje marzenia. Może osiągnąć wszystko, czego pragnie. – powiedziała Milla Jovovich.

Zaprojektowana przez Millę bransoletka będzie w sprzedaży wraz z nową odsłoną butelki likieru Bailey’s na początku listopada.

Już niedługo w VU MAG ekskluzywny wywiad z Millą Jovovich!

Bailey's

Tematy:

Nieprawidłowy email