Biżuteria i dodatki wyglądające jak pyszne słodycze

Patrząc na te zdjęcia, szybko możemy zrobić się głodni. Wszystko za sprawą holenderskiej projektantki i blogerki Rommy Debommy, która stworzyła smakowitą kolekcję biżuterii i dodatków, wyglądających jak pyszne cukierki i ciastka.

Foto: Materiały prasowe

Rommy Debommy to kreatywna 25-letnia blogerka i projektantka pochodząca z Holandii. Jednym z jej ostatnich dzieł jest przepyszna kolekcja biżuterii i dodatków, zainspirowana jedzeniem.

Foto: Materiały prasowe Smakowita kolekcja

W linii znalazły się m.in. kopertówka w kształcie biszkopta, torebka na łańcuszku wyglądająca jak tort z truskawkami  oraz naszyjniki-cukierki. Fani Fast foodów również znajdą coś dla siebie.

Foto: Materiały prasowe kolekcja smakowitej biżuterii i dodatków

Rommy stworzyła akcesoria męskie-muchy przypominające frytki z ketchupem oraz burrito nadziane mięsem i sałatką. Wszystkie akcesoria wykonane zostały z materiałów, których używa się do produkcji zabawek dla dzieci, pianki oraz opakowań po słodyczach.

Foto: Materiały prasowe Muszka jak burrito

Kolekcja 25-letniej artystki dostępna jest na platformie Etsy.com. Przykładowo za kolorową torebkę- ciastko zapłacimy 128, 91 euro, za torebkę smakowity tort 151 euro. Z kolei cena naszyjnika w kształcie stosu frytek kosztuje 41 euro.

Foto: Materiały prasowe Muszka jak frytki z ketchupem

Trend na kolekcje z przymrużeniem oka dalej jest na topie. Warto przybliżyć projekty Moschino, które szturmem zdobyły świat mody. Torebki jak zestawy McDonald's swego czasu ukochała sobie cała branża mody.

Foto: Materiały prasowe Smakowita kolekcja

Tematy:

Nieprawidłowy email