Biustonosz do spania, który podniesie nasz biust

Współczesny świat, który wymaga od nas idealnego wyglądu, oraz indywidualne potrzeby kobiet napędzają innowacje w świecie mody. Coraz częściej nowe ubrania lub kosmetyki są efektem wspólnej pracy projektantów, ale również lekarzy i specjalistów. Jedną z nowszych propozycji jest nocna bielizna, która podnosi nasz biust, pomagając mu zachować zdrowy, jędrny wygląd.

Foto: https://www.nightlift.com/

Amerykański chirurg plastyczny Randal Haworth jako pierwszy wpadł na pomysł stworzenia biustonosza na noc, który ma zapobiegać i korygować m.in. opadający lub mało jędrny biust. Opierając się na długoletniej praktyce lekarskiej, opracował (bazując na 47 prototypach) kolekcję specjalnej bielizny do spania.

Biustonosz jest bardzo miękki i wygodny, a specjalne ramiączka i kształt miseczek podczas nocnego odpoczynku wygładzają zmarszczoną skórę przy naszym dekolcie. Dzięki mocnemu zabezpieczeniu biustu, piersi w nocy nie opadają – są przytrzymane zarówno od boków, jak i od góry - więc po kilku latach będą tak samo jędrne i zdrowe.

Na swoim Instagramie pochwaliła się już tą bielizną Ashley Graham, zachęcając inne kobiety do noszenia tego typu biustonosza. W końcu, czego nie zrobimy dla młodego wyglądu naszej skóry?

Tematy:

Nieprawidłowy email