Beyonce nosi ubrania Victorii Beckham

Victoria Beckham jest prawdziwą szczęściarą! Nie, tym razem nie będę się rozwodzić na temat uroku jej męża, nie będę też chwalić jej nowych projektów. Tym razem pragnę poinformować, że Victoria Beckham zyskała nową fankę swoich ubrań. I to nie byle jaką fankę. Kobietę, o którą zabiegają wszyscy kreatorzy mody na świecie - Beyonce.

EAST NEWS

O Victorii Beckham pisałam wielokrotnie. Trudno o niej nie mówić, w końcu to jedna z najciekawszych projektantek współczesnej mody. Pomijając jej talent i dorobek twórczy, pikanterii jej postaci dodaje przeszłość. Była członkini najsłynniejszego girlsbandu na świecie (której styl nie zawsze zasługiwał na oklaski), żona piłkarza i właścicielka sylikonowego biustu nagle wkracza do świata mody i nazywa siebie projektantką. Być może dla jej fanów, czy mediów to ciekawy wątek w nowej drodze zawodowej byłej spajcetki, ale nie dla środowiska modowego. Fakty z życia Victorii stanowiły mosiężną, wręcz niemożliwą do przebicia bramę między jej nazwiskiem a światem mody. Jednak dzięki pokorze i ciężkiej pracy Victoria zdołała otworzyć magiczne wrota i konsekwentnie stawiała małe kroczki do świata mody, licząc na akceptację środowiska.

Jej projekty bronią się same - w tej kwestii nie mam wątpliwości. Jednak jej komercyjny sukces budowany był także z małą pomocą znanych nazwisk: Rosie Huntington-Whiteley, Sienny Miller, Evy Longorii, Anny Kendrick, czy samej Victorii Beckham, która notabene jest najlepszą reklamą swoich projektów. Ale jest jeszcze ktoś, kto właśnie dołączył do grona fanek domy mody VB - Beyonce.

Wokalistka pojawiła się w dzianinowej spódnicy z białym pasem z kolekcji Victorii Beckham na sezon wiosna-lato 2015. Fakt ten odnotowała sama projektantka umieszcając na swoim Twitterze post nie kryjący ekscytacji: Beyonce w spódnicy z VB z kolekcji SS 2015 wygląda OLŚNIEWAJĄCO - napisała Victoria Beckham.

Trudno się dziwić reakcji projektantki, w końcu jeśli marzysz o jednej, jedynej osobie, która miałaby uznać twoją pracę, to jest nią właśnie Beyonce.

EAST NEWS
EAST NEWS
EAST NEWS
EAST NEWS

Tematy:

Nieprawidłowy email