Beyoncé Boutique

To wyjątkowo pracowity okres dla Beyoncé. Piosenkarka jest w trakcie światowej trasy koncertowej, a w międzyczasie podejmuje się wielu innych, ciekawych projektów. Tym razem Beyoncé postawiła na swój własny butik! To najnowszy projekt królowej popu.

Rent the Runway

Beyoncé połączyła siły z amerykańskim butikiem internetowym renttherunway.com. Rent the Runway to platforma umożliwiająca wypożyczanie sukienek topowych projektantów oraz modnych marek. Firma zaprosiła do współpracy Beyoncé, która zgodziła się wybrać spośród asortymentu sklepu swoje ulubione sukienki. Oznacza to, że wszystkie fanki piosenkarki będą mogły wybrać się na koncert swojej idolki w ramach "Mrs. Carter Show" w jej ulubionych sukienkach!

- Sprawienie, że kobieta czuje się piękną i pewną siebie jest czymś czym zawsze się pasjonowałam. To dlatego połączenie sił z Rent the Runway było tak organiczne. To więcej niż dostęp do pięknych ubrań, to sprawienie, że kobiety wyglądają i czują się najlepiej jak potrafią – powiedziała Beyoncé.

Rent the Runway

W garderobie Beyoncé, jak widać w Beyoncé Boutique na Rent the Runway, znajdziemy mnóstwo błyszczących sukienek, mini sukienek bez ramiączek, kilka kombinezonów oraz wiele bardzo obcisłych kreacji. Co ciekawe sukienki kosztujące setki bądź tysiące dolarów można wypożyczyć za sumę 50 dolarów za dobę. Najdroższa sukienka w kolekcji Beyoncé to kreacja Moschino kosztująca w sklepie prawie 3000 dolarów.

Tematy:

Nieprawidłowy email