Beth Ditto i ślub w Jean Paul Gaultier

Beth Ditto wzięła ślub ze swoją długoletnią partnerką Kristin Ogatą. Uroczystość odbyła się na hawajskiej wyspie Maui i obie panie przed ołtarzem stanęły w kreacjach przygotowanych przez dom mody Jean Paul Gaultier.

Beth Dito i Kristin Ogata / oficjalny fanpage GOSSIP na Facebook

To był długo wyczekiwany dzień - zarówno przez obie panie, jak przez fanów Beth Ditto - słynącej z charakterystycznego głosu wokalistki zespołu The Gossip. Beth postanowiła poślubić swoją długoletnią partnerkę - Kristin Ogata. Uroczystość odbyła się w bajkowej scenerii hawajskiej wyspy Maui.

Beth Ditto przed ołtarzem stanęła boso, za to w zjawiskowej sukni projektu Jean Paul Gaultier. Beth miała okazję już sprawdzić jak czuje się kreacjach tego projektanta, albowiem wystąpiła nawet na wybiegu podczas pokazu jego kolekcji na sezon Wiosna-Lato 2011. Wokalistka na oficjalnym profilu na Facebooku zwróciła się bezpośrednio do projektanta, dziękując mu za ślubną kreację:

-Dziękuję całej rodzinie i wszystkim bliskim, którzy byli z nami! Ogromnie dziękuję także tobie, Jean Paul Gaultier, za suknię ślubną moich marzeń!

Małżonka wokalistki na ślub wybrała krótki, letni garnitur w białym kolorze, również zaprojektowany przez Gaultiera. Komplet składał się z białych shortów, marynarki i koszuli. Na ramionach obu pań spoczywały wieńce egzotycznych kwiatów, przypominając o miejscu, w którym odbywa się ceremonia.

Wygląda na to, że Jean Paul Gaultier zaprzyjaźnił się z obiema paniami, gdyż na swoim Twitterze zamieścił życzenia dla młodej pary:

-Gratulacje dla młodej pary! Wszystkiego najlepszego dla Beth i Kristin! Kocham was, JPG.

My także życzymy młodej parze szczęścia i miłości na nowej drodze życia!

Gratulacje!

Beth Dito i Kristin Ogata / oficjalny fanpage GOSSIP na Facebook

Projektantka Annah Streton zrobiła konkurs dla homoseksualistów - o co chodzi?

Victor&Rolf ślubna kolekcja - Czego można się spodziewać po holenderskim duecie?

Tematy:

Nieprawidłowy email