Best Look: Księżniczka Beatrice na Royal Ascot

W Wielkiej Brytanii trwa Royal Ascot. Jest to nie tylko wielkie święto sportów konnych, ale także kapeluszy! Jako ich wielka fanka nie mogłam nie zauważyć tej feerii barw, piór i kwiatów, które „obsypały” głowy gości.

Foto: Materiały promocyjne

Od tego wszystkiego naprawdę może zakręcić się w głowie, ale z drugiej strony, to jedyna okazja, aby poczuć się jak prawdziwa dama sprzed lat. Tutaj liczą się tylko dwie rzeczy: wyobraźnia kapelusznika i odwaga tej, która będzie dany kapelusz nosić.

Foto: Getty Images

W sumie jeden z najpiękniejszych moim zdaniem, a jednocześnie najskromniejszych kapeluszy miała na głowie księżniczka Beatrice i właśnie za ten kapelusz zostaje gwiazdą dzisiejszego BEST LOOK-a!

Beatricze z Yorku to jeden z wielu honorowych gości, którzy odwiedzają rok rocznie Royal Ascot. Na jaką kreację w tym roku zdecydowała się księżniczka? Postawiła na białą koktajlową sukienkę, pochodzącą z kolekcji Beulah Londonv – marki, którą bardzo ceni sobie również Kate Middleton. Krój sukienki jest bardzo elegancki, ale materiał – sportowy, kojarzący się nieco z tkaninami tenisowych sukienek sprzed lat.

Czysta i minimalistyczna biel to podstawa stylizacji. O wiele więcej „kolorystycznego szaleństwa” odnajdziemy w dodatkach. Gwiazdą jest oczywiście turkusowo-czerwony kapelusz w stylu vintage. Po prostu cudowny! Do tego mała szkatułkowa kopertówka w kolorze butelkowej zieleni i truskawkowe szpilki z kolekcji Gianvito Rossi.

Czy to nie brzmi pysznie? Wygląda równie pięknie! Niech będzie inspiracją na ślubne przyjęcie lub letni koktajl! Może ty również zapragniesz zostać kapeluszniczką..? :)

Tematy:

Nieprawidłowy email