Best Look: Kasia Sokołowska w Bizuu

Dziś trochę o kontrastach, czyli połączenie żeńskiej i męskiej siły w jednej stylizacji. Inspiracją niech będzie zestaw Kasi Sokołowskiej z poniedziałkowego pokazu Bizuu.

Foto: MW Media

Kasia Sokołowska była jedną z gwiazd, które pojawiły się na prezentacji najnowszej kolekcji polskiej marki Bizuu Apres Midi.

Słynna reżyserka mody tego dnia była w pracy. Mimo to zaprezentowała nam świetną stylizację, która sprawdzi się naprawdę wielu sytuacjach. Jej stylizacja to gra kontrastów. Z jednej strony mamy kobiece printy z motywem ogromnych kwiatów w roli głównej. Z drugiej strony męski zestaw, czyli rozpinana koszula i szerokie, długie spodnie. Ta kreacja pochodzi z wiosenno-letniej kolekcji Bizuu. Do tego genialne szpilki Christiana Diora i dodatek w stylu glamour. Złote lustrzanki w kształcie kultowych awiatorów to totalny hit lata!

Kropką nad i jest minimalistyczna biżuteria i metaliczny manikiur.

Foto: MW Media

Stylizacja Kasi Sokołowskiej to moim zdaniem idealny zestaw koktajlowy dla kobiet, które nie przepadają za słodkimi sukienkami. Kwieciste spodnie i koszula mogą być też ciekawym rozwiązaniem na ślub przyjaciółki czy randkę.

Zwróć uwagę na jeszcze jeden szczegół. Z daleka całość wygląda jak kombinezon i genialnie wydłuża sylwetkę!

Zobacz, co o swojej stylizacji powiedziała nam Kasia Sokołowska!

Nieprawidłowy email