Zoolander powraca

Ben Stiller i Owen Wilson wracają na duży ekran. A to za sprawą drugiej części kultowej komedii „Zoolander”. Jednej z najważniejszych tegorocznych premier nie zlekceważył nawet amerykański „Vogue”. Ben Stiller w towarzystwie pięknej Penelope Cruz to bohaterowie najnowszej okładki magazynu.

Foto: Materiały prasowe

Od premiery pierwszej części filmu minęło 15 lat. Amerykańska komedia ukazująca w krzywym zwierciadle świat mody zdobyła uznanie widzów na całym świecie i co ciekawe, przez ten czas ani trochę nie straciła na aktualności.

W tym roku Zoolander powraca, a zapowiedź nowej części filmu była całkowicie w stylu Dereka i Hansela. Ku zaskoczeniu wszystkich panowie zamknęli pokaz Valentino na sezon jesień-zima 2015, który odbył się w ramach paryskiego tygodnia mody. Ich udział w pokazie był nie tylko elementem promocji filmu, ale także częścią jego fabuły. A selfie z Anną Wintour zapowiedzią okładki dla "Vogue'a", która na dniach trafi do sprzedaży.

Foto: East News Valentino FW15

W drugiej części „Zoolander” do obsady filmu dołączyła Penelope Cruz. I to właśnie ona towarzyszy Stillerowi na zdjęciach do lutowego numeru "Vogue". Oprócz pary aktorów do udziału w sesji zaproszono także Alexandra Wanga oraz modelki Gigi Hadid, Jourdan Dunn i Joan Smalls. Autorką okładkowego edytorialu jest Annie Leibovitz, a za stylizację odpowiadała niezastąpiona Tonne Goodman. Na zdjęciach zobaczymy między innymi projekty Dolce & Gabbana, Ralph Lauren, Jimmy Choo, Versace, Saint Laurent, Oscar De La Renta, Tom Ford, Carolina Herrera, Proenza Schouler, Roberto Cavalli i Dior.

Film do polskich kin trafi już na początku marca.

Foto: Materiały prasowe Zoolander/Vogue US
Foto: Materiały prasowe Zoolander/Vogue US
Foto: Materiały prasowe Zoolander/Vogue US

Tematy:

Nieprawidłowy email