Ben Stiller i Owen Wilson na wybiegu Valentino podczas Paris Fashion Week FW 2015

Tegoroczne Fashion Week’i nie przestają zaskakiwać, a domy mody dosłownie ścigają się o najciekawszy pomysł, który zapewni odpowiednie poruszenie na portalach społecznościowych. Skoro już jesteśmy przy Paryżu, to chyba wiemy, kto zostanie królem zaskoczenia francuskiej stolicy mody. Po wybiegu Valentino przeszli Ben Stiller i Owen Wilson. Jak dwóch największych, amerykańskich komików znalazło się na paryskim wybiegu?

fot. Getty Images

Ben Stiller i Owen Wilson przyjechali do Paryża bynajmniej nie na święto mody i nie po to, by śledzić najnowsze trendy. Panowie znani z najpopularniejszych, amerykańskich komedii po raz kolejny spotkali się na planie wspólnej produkcji. W Paryżu odbywają się właśnie zdjęcia do kolejnej części filmu Zoolander, który opowiada o perypetiach top modela. Fashion Week wydaje się idealnym miejscem dla głównego bohatera - Dereka Zoolandera.

fot. Getty Images
fot. Getty Images
fot. Getty Images
fot. Getty Images
fot. Getty Images

Ben Stiller, który jednocześnie jest producentem i reżyserem filmu nie odmówił sobie oryginalnej formy promocji i wraz z drugim, głównym aktorem postanowili urządzić głośny happening. I to im się udało! Zwłaszcza, że niczego nieświadomi goście Valentino na zamknięciu pokazu zamiast pięknych kreacji zobaczyli dwóch komików, którzy w groteskowy (mało profesjonalny) sposób przeszli się po wybiegu. Owen Wilson urządził nawet mini striptiz, zdejmując marynarkę, prezentując gustowną pidżamę i trzęsąc pośladkami. Mimo marnego skutku, to jednak panowie starali się zachowywać jak profesjonalni modele - nie tylko na wybiegu. Nie zabrakło słit foci z backstage’u, które ukazały się na Instagramie, na jedną z nich załapała się nawet Anna Wintour…

fot. Instagram.com/maisonvalentino
fot. Instagram.com/maisonvalentino
fot. Instagram.com/maisonvalentino

Zastanawiam się, ile scen z ostatniego pokazu zobaczymy w nowej produkcji Stillera? Premiera filmu Zoolander 2 odbędzie się 12 lutego 2016 roku. Będziecie oglądać?

Tematy:

Nieprawidłowy email